Hakkımızda

Healmedy Turizm ve Sağlık Organizasyonları Alanında Türkiye'de Lider Konumdadır.

HealMedy Seyahat Danışmanlığı, turizm ve sağlık alanında lider olan HealMedy çatısı altında turizm profesyonellerinin bir araya geldiği uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Merkez ofisi İstanbul’da olan HealMedy Seyahat Danışmanlığı uluslararası partnerleri ile global ağda hizmet vermektedir.

HealMedy Sağlık, dünyanın dört bir yanından Türkiye’de misafir ettiği hastaları, ülkemizin en iyi hastane ve hekimleri ile buluşturarak elde ettiği başarılı operasyonlarla kısa sürede sektörünün en güvenilir ve en itibarlı şirketi olmuştur.

Türkiye ve dünyadaki kongreler, fuarlar, etkinlik ve organizasyon seyahatlerinizi programlamak, dünyanın en keşfedilmemiş yerleri için özel tatil paketleri oluşturmak, Türkiye ve tüm dünyaya ulaşım hizmeti sağlamak, uçak bileti, otel rezervasyonu, vize işlemleri, seyahat sigortası gibi seyahatleriniz için gereken tüm detayları planlamak HealMedy Seyahat Danışmanlığı olarak bizim işimiz.

HealMedy Seyahat Danışmanlığı ekibi, ihtiyacınıza göre, hızlı, ekonomik ve güvenli seyahat etmenizi sağlarken, zamanınızı doğru kullanmanıza ve ana hedefinize odaklanmanıza yardımcı oluyor.

Profesyonel Ekibimizle Sizinleyiz