Hakkımızda

Healmedy ekibi olarak, dünyanın dört bir yanından ülkemizde misafir ettiğimiz hastalarımıza, Türkiye’deki en iyi sağlık hizmetlerini, en uygun fiyatlarla almalarını sağlamaktayız. Ekibimizle kendi ana dillerinde iletişime geçebilen hastalarımız, yaşadıkları sağlık problemlerini, ihtiyaç duydukları tedaviyi ve gerekli görülen belgeleri (sağlık raporu vb.) ekibimize iletmeleri akabinde, hastamızın en uygun tedavi planlamasının yapılması için alanında uzman doktorlarımızla çalışmalara başlamaktayız. Hastalarımızı her aşamasında bilgilendirdiğimiz bu planlama sürecinde, kişisel verilerin korunması ve bilgi güvenliği ilkelerine azami özen göstermekteyiz.

Hastalarımız, dünyada ve Türkiye’de kendisini kanıtlamış uzman doktorlar tarafından, en son teknolojik özelliklere sahip cihazların kullanıldığı anlaşmalı hastanelerde en uygun fiyatlara tedavi edilmektedirler.

Ayrıca hastalarımızın tedavi öncesinde ve sonrasındaki konaklamaları, anlaşmalı olduğumuz 5 yıldızlı otellerde yapılmaktadır.

Healmedy aracılığıyla tedavi görmeye karar veren hastalarımızın durumları, anlık olarak kendisine akraba yakınlığıyla refakat eden ekip arkadaşımız tarafından anlık olarak merkezimize rapor edilmekte ve hastalarımızın durumları anlık olarak yöneticilerimiz tarafından takip edilmektedir.

Hastalarımızın gerek tedavi öncesinde gerekse de tedavi sonrasındaki memnuniyetlerini en üst düzeyde tutabilmek şirket politikamızın temelini oluşturmaktadır

Misyon

Healmedy; dünyanın dört bir yanında sağlığına kavuşmak isteyen hastalara, ekibimizle iletişime geçmeleri sonrasında hızlı ve güvenli şekilde, en yüksek standartlarda gerçekleştirilen tedaviyi en uygun ücretlere sağlamaktadır.

Vizyon

Çalışmalarımızın her anında; insanın sahip olduğu en önemli varlığının sağlık olduğunun bilincinde olarak, her hastamıza kendisine en uygun tedaviyi sunmakta ve tedavi öncesinden başlayarak her süreçte kendisine destek olmaktayız. En büyük mutluğumuz hastlarımızın şifalarına kavuşmalarına aracılık etmek ve onlarayaşadıkları süreçte yardımcı olmaktır.

 
Bize Yazın!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]