Neden Biz?

Herhangi Bir Seyahat Acentesinden Çok Daha Farklı

Hedefimiz her destinasyona yüzlerce otel sunmak değil. En zor dönemlerde bile uygun fiyatlar ile az sayıda iyi seçilmiş oteli sizlerle buluşturmak.

Önceliğimiz sağlığınız… HealMedy Sağlık Danışmanlığı’nın yıllara dayalı uzmanlığından faydalanıyoruz. Sizin için Covid-19 sonrası en güvenli rota ve otelleri seçiyoruz. Seyahatiniz öncesi ve sonrasında Covid-19 testi hizmeti sunuyoruz.

Doğru Konumda, Doğru Hizmet

Kurumsal bir acente ile iş birliği yapmak şirketinizin seyahat deneyimini geliştirmek için en doğru yoldur.

Ölçeği ne olursa olsun her şirket, çalışanları ile iş ortaklarını bir araya getirerek kalıcı ilişkiler kurmak adına iş gezileri düzenler. Bu iş gezileri kimi zaman mesleki gelişim için, kimi zaman ise istihdam katılımını artırmak için gerçekleştirilir. İş için seyahat etmenin farklı nedenleri olsa da, iş gezilerine katılan herkes aynı faydaları bekler;

Neden?

Çünkü iş seyahati programlamak, zaman alan karmaşık bir süreçtir. Biz HealMedy olarak, zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Nasıl mı?

Acentemizin sahip olduğu kaynaklar ile kolay ulaşılabilirliği ve çözümü bir araya getirerek sizin için en makul seyahati planlıyoruz. Çalışanlarınız bizimle mobil etkileşimde bulunarak, kişiselleştirilmiş seyahat rezervasyon hizmetlerinin tadını çıkarabiliyorlar.

HealMedy Seyahat Danışmanları ne yapar?

Seyahat danışmanlarımız; iş ortaklarımızın seyahat programının tanımlanması, uygulanması ve bunlara uyulmasını sağlamaktan sorumludur. Ekibimiz, kurumsal bir seyahat politikası oluşturur ve çalışanların bu politikaya uygun seyahat rezervasyonu yaptırmasına yardımcı olur. Seyahatiniz başladığında ise size özel seyahat danışmanlarımız; sağlığınızdan, güvenliğinize; rahatlığınızdan, seyahat masraflarınızın minimum tutulmasına kadar birçok konuda sizin rehberiniz oluyor.

Kurumsal Seyahat Programı Nedir?

Kurumsal bir seyahat programı, çalışanların şirket adına seyahat etmelerini sağlar. Bu, daha fazla iş fırsatı yakalamanızı, mevcut müşterilerinize daha başarılı hizmet vermenizi, ortaklıklar geliştirmenizi veya pazar alanınızı genişletmenize yardımcı olur. Bir seyahat programı geliştirirken, şirketinizin düzenlediği bu iş seyahatinin mevcut iş stratejinize nasıl uyum sağlayacağı önceden tanımlamalıdır.