Bizim İşimiz

Başarılı bir kurumsal seyahat yönetimi deneyimi yaşatmak bizim işimiz!

Yetenekli ve sonuç odaklı yaklaşımımız, işlemlerinizi kolaylaştırmaya, deneyimlerinizde riski azaltmaya ve tasarruflarınızı artırmaya yardımcı olabilecek stratejiler geliştirmenize olanak tanıyor. Alışılmışın ötesinde verdiğimiz hizmetler, seyahat riski yönetimi, tıbbi yardım ve güvenlik hizmetleri, bütçenizi aşan fazla maliyetli durumları önlemenizi sağlıyor.

Toplantı ve etkinliklerinizin yönetiminde kapsamlı hizmet sunarak tasarruf fırsatınızı en üst düzeye çıkarıyor ve bunu yaparken harcamalarınızı minimumda tutarak firmanızın etkinliklerde görünürlük elde etmesine yardımcı oluyoruz.

Stratejik toplantı yönetim hizmetlerimiz ile toplantı yatırımınızın değerini anlamanıza ve ölçmenize yardımcı oluyoruz.

Etkinlik ve toplantı yönetimine yönelik yaklaşımımız, iş hedeflerinize ulaşırken çizdiğiniz yolda; tüm tedarikçileri, katılımcıları ve verileri yönetmenize yardımcı olacak doğru insan, süreç ve teknolojiyi bir araya getiriyor.

HEALMEDY SEYAHAT DANIŞMANLIĞI NELER YAPIYOR ? İŞ SEYAHATLERİ

 

Eğitim programları, kurumsal tatiller veya iş toplantıları… Yurtdışı iş seyahatinin planlanması bireysel olarak kolay gibi görünse de oldukça zordur, çünkü birçok farklı ayrıntıyı dikkate almak gerekir.

Seyahatin kalitesi ise hazırlık sürecinin kalitesine bağlıdır. HealMedy Seyahat Danışmanlığı, farklı beklentileri olan yüzlerce kişinin yurtiçi ve yurtdışı seyahatine hazırlık ve organizasyonunu başarı ile gerçekleştirmiş en doğru adrestir. Deneyimlerimize güvenin.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor ve beklentileri aşıyoruz.

İş seyahati planlama ve yönetme maliyetleri doğru yönetme ile ilişkilidir. İhtiyaçların değişmesiyle otel seçimi, uçak biletinin seçimi gibi seyahatin giderek karmaşıklaşan dünyasını başarılı bir şekilde yönetmek için güvenilir bir ortağa ihtiyacınız var.

Adresimiz

Koza Plaza A Blok Kat: 20 Daire: 75 (İkiz Kuleler)
Esenler / İstanbul

Telefon

0850 737 4998

Bize Şimdi Ulaşın

  Email :


  İleti :


  TOPLANTI & KONFERANS VE ETKİNLİK YÖNETİMİ

  Unutulmaz Bir Deneyim Yaşamaya Hazır mısınız ?

   

  Deneyimli etkinlik yöneticilerimiz ile kalıcı etki yaratan etkinlikler oluşturmak ve üretmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

  Vizyonumuz ve hedeflerimiz ile size rehber olacak yaratıcı konseptler geliştiriyor, ulaşmak istediğiniz mekanlara erişim sağlıyor, maksimum getiriyle unutulmaz deneyimleri tecrübe etmenize şahitlik ediyoruz.

  • Açık hava etkinlik planlama
  • Bayi ve lansman toplantıları
  • Kurumsal etkinlikler
  • Konferanslar
  • Seminerler
  • Fuarlar
  • Eğitimler
  • Basın toplantıları
  • Pazarlama etkinlikleri
  • Spor etkinlikleri

  TOPLANTI EKSPERİ İLE MEKAN SEÇİMİ

  Toplantılarınız ve Etkinlikleriniz için İdeal Mekanlar Kapsamlı, Hızlı ve Basit

   

  Mekan bulma çözümümüz toplantı eksperi, işletmenizin toplantı veya etkinliği için mükemmel mekana ulaşmanıza ve en uygun fiyat ve koşulları bulmanıza yardımcı oluyor.

  Zamandan ve paradan tasarruf edin!

  Sizin adınıza anlaşmaları müzakere etmek için araştırma yaparak, size uygun mekanları sunarak toplantı sözleşmeleriyle ilgili riskleri azaltmanıza olanak sağlıyoruz.

  BÜYÜK GRUPLARIN SEYAHATİ

   

   

  7 kişi ve üzeri gruplarınızın seyahatini kusursuz yönetiyoruz. Grup seyahati gereksinimlerinizin planlanmasını, koordine edilmesini ve yürütülmesini kolaylaştırmak için ekibimiz aracılığıyla grup rezervasyonlarınızı merkezi olarak yönetebilirsiniz. Tüm toplantı katılımcılarına daha fazla hizmet sunmanıza yardımcı olmak için harcama üzerinde kontrol sahibi olarak, tasarruf sağlıyoruz. Global tedarikçi ilişkilerimizden yararlanarak, size mümkün olan en rekabetçi seyahat oranlarını sunuyoruz. Ayrıca grubunuzun olması gereken yere ulaşmasına yardımcı oluyor ve katılımcılar seyahat halindeyken ortaya çıkabilecek durumları yönetmenizi sağlıyoruz.

  İLAÇ VE SAĞLIK TOPLANTILARI PLANLAMA

   

  Sağlık sektöründe lider Healmedy Sağlık yönetimi ayrıcalığı ile unutulmaz İlaç Toplantısı Deneyimleri Yaratın!

   

  Sürekli değişen ilaç ve sağlık hizmetleri sektöründe toplantı planlamacılarımız; ilaç endüstrisi bilimindeki ilaç kılavuzlarını değiştirme, doktorlar ve araştırmacılarla etkileşimler konusunda benzersiz ve karmaşık zorlukları ele alan çözümler geliştiriyor.

  Kurumsal toplantı planlamacılarımız, katılımcılarınız için olağanüstü bir deneyim sunarken organizasyonu yönetmek için sizinle iş birliği yapıyor; sektörünüzün gelişmelerine mercek tutacak fuar ve toplantıları düzenliyoruz.

  Ayrıca, müşterilerin faaliyetlerini pekiştirmelerine ve markalarını farklılaştırmalarına yardımcı olmak için kaynak, seyahat, davet, kayıt, iletişim, finans ve raporlama için teknoloji çözümlerini entegre etme fırsatı sunuyoruz.

  DİJİTAL TOPLANTI VE ETKİNLİK YÖNETİMİ

  Sanal ve karma toplantılar, etkinlikler geniş bir kitleye ulaşmanın ve yatırımınızı en üst düzeye çıkarmanın etkili bir yoludur. Sanal veya karma katılımcılarınız için son derece etkileşimli ve ilgi çekici dijital içerikler üreterek size yardımcı oluyoruz.

  SAĞLIK DANIŞMANI

   

  HealMedy İle Seyahatlerinizde Sağlığınız Hep Güvende

   

  Sağlık danışmanlarımız size günün 24 saati yardım ve destek için hazır.

  HealMedy Sağlıklı Seyahat ile Alabileceğiniz Ayrıcalıklı Hizmetler; Acil tıbbi durumlarda;

  Bir doktora, hastaneye veya başka bir sağlık uzmanına yönlendirme Acil tıbbi durumunuzu izleme ve ailenizi bilgilendirme Tıbben gerektiğinde eve dönüş ulaşımınızı düzenleme

  Türkiye ve belirli bazı ülkelere seyahatinizde Tıbbi Konsiyerj Hizmetlerini kullanabilirsiniz;

  • Uzman hekimler ile 7/24 telefon danışma

  • 7/24 kayıp, unutulmuş reçeteli bakım ilaçlarının, gözlüklerin veya kontak lenslerin ve tıbbi malzemelerin koordinasyonu ve teslimi

  • Tıbbi uzmanlara, diş hekimlerine, kliniklere, acil bakım merkezlerine ve hastanelere, değerlendirme ve tıbbi tedavi için 7/24 tıbbi sevk

  • Belirli şehirlerde 7/24 bulunulan yere hekim ziyareti

  • Acil servise doktor koordinasyonu

  • Danışman doktorların belirli şehirlerdeki acil servis aracılığıyla hızlı takibi

  • Danışman doktorun, bakımın sürekliliğini sağlamak için hastane ile iletişimi.

  Seyahat sigortanızı yaptırmayı unutmayın!

  Evden ayrılmadan önce beklenmedik tıbbi masrafların ve yardım hizmetlerinin sigortanız tarafından karşılanacağından emin olun. Seyahat danışmanınıza hangi planın sizin için uygun olduğunu sorabilirsiniz.

  SAĞLIK TURİZMİ

   

  Sağlığınız için seyahat etmeniz gerektiğinde HealMedy Sağlık Danışmanları her detayı düşünüyor, Türkiye’nin en uzman hekimleri ve ileri teknolojide sağlık kuruluşları ile işbirliği yaparak sağlığınıza kavuşturacak seyahatleri organize ediyor ve yönetiyor.

  30’un üzerinde tıbbi birim,
  onlarca anlaşmalı hastane,
  yüzlerce uzman hekim desteğiyle, sağlık alanında uzmanlaşmış kadrosuyla HealMedy Sağlık Turizmi yabancı misafirlerinizin Türkiye’de tedavilerini sağlayarak kurumunuzun sağlığa verdiği önceliği etik değerlerinizle buluşturuyor.

  Web: www.healmedy.com

   

  TRANSFER VE KARŞILAMA

   

  Seyahat ve etkinliklerinizde havaalanı ulaşım, istenilen yere
  transfer, VIP karşılama gibi alıştığınız hizmetlere özel olarak
  körükten karşılama ve fast track ile temassız uçaktan araca özel
  karşılama ekibimiz ile yolculuklar hiç olmadığı kadar güvenli hale
  geliyor.

  Yolcularınız için uçuş, otel, araba ve daha fazlasını sunmak için tek bir irtibat, 7/24 ulaşılabilir transfer ekibi.

  • Uçak biletleri
  • En iyi rezervasyon
  • En düşük fiyat
  • Minimum servis ücretleri
  • Promosyonlar